Korisnik:

Khan Academy

Izdvajamo

Dan plesa u OŠ Nova Rača

29. travnja 2010. godine u našoj matičnoj školi obilježili smo Međunarodni dan plesa prigodnim natjecanjem  za izbor najmaštovitije plesne koreografije. Na natjecanju su nastupale učenice od 4. do 8. razreda raspoređene u 6 plesnih grupa: Cool girls, Five good girls, Black angels, No big deal, School girls i Bad girls.

Natjecanje su neobičnom plesnom koreografijom otvorili organizatori i nastavnici OŠ Nova Rača  Ante Ferk,nastavnik hrvatskog jezika i Duška Benko,nastavnica engleskog jezika.

Prvo mjesto odnijele su učenice 7.b razreda pod imenom „No big deal“ (Monika Jukić, Katarina Kateković  i  Maja Katić) koje ne samo da su oduševila publiku već su i kod svih članova žirija zaradile čiste petice. Na drugom mjestu su se našle učenice 6.a razreda pod imenom „School girls“ (Maja-Magdalena Kolarić, Sara Miličević, Ana-Marija Vlahović i Karla Grđijan) kojima je prvo mjesto promaklo samo za jedan bod. Treće mjesto pripalo je učenicama 8.b i 5.b razreda koje su nastupale pod imenom „Five good girls“ (Dalija Golubić, Elizabeta Pečar, Josipa Pečar, Josipa  Šerepec i Katarina Aleksa).

Nagrada za prvo osvojeno mjesto bile su ulaznice za Turnir u latino-američkim plesovima koji će se održati u jesen ove godine.

« Studeni 2014 »

Službeni dokumenti